Nízkotlakový regulátor
Pro připojení k malým lahvím do max. Plnicí hmotnost 14 kg.
Skládá se: nízkotlakého regulátoru, uzavíracích zařízení.
Na objednávku 30 mbar nebo 50mbar
Připojení: převlečná matice x šroubení se zářezným kroužkem
Pro připojení armatur, spotřebního materiálu a potrubí. Testováno na DVGW. G 1/4 převlečná matice levého závitu x šroubení s trubkou. Hadice: gumová s textilní vložkou. Rozměry hadice 6,3 x 3,5 mm.
Odolný proti chladu do -30 °
materiál: guma s textilní
vložkou Připojení: G 1/4 LH-ÜM x RVS 8 max.
tlak PS: 10 bar
délka: 750 mm
Připojení: převlečná matice x šroubení se zářezným kroužkem
Pro připojení armatur, spotřebního materiálu a potrubí. Testováno na DVGW. G 1/4 převlečná matice levého závitu x šroubení s trubkou. Hadice: gumová s textilní vložkou. Rozměry hadice 6,3 x 3,5 mm.
Odolný proti chladu do -30 °
Pro připojení k malým lahvím do max. Plnicí hmotnost 14 kg.
Skládá se: nízkotlakého regulátoru, uzavíracích zařízení.
Na objednávku 30 mbar nebo 50mbar
Praktický indikátor, rychle a spolehlivě ukazuje pomocí LED displeje, zda je v měřicím rozsahu kapalný plyn. Za tímto účelem se měřící zařízení jednoduše připojí vodorovně k plynové láhvi. Měření se provádí ultrazvukem.
- Indikátor stavu naplnění LED: zelená / plyn, červená / bez plynu
- spolehlivé měření pomocí ultrazvuku
- s integrovanou LED baterkou
pro všechny ocelové a hliníkové plynové lahve o průměru 200 - 350 mm
Není určeno k plnění lahví na plyn!
Plynový ventil sloužící k přerušení 8 mm plynové trubky.
Pro běžné použití v karavanech, dodávkách či obytných vozech.
Lehká konstrukce, materiál ocel s řezným kroužkem pro ocelové trubky.
Z bezpečnostních důvodů doporučujeme nechat vyměnit spotřební zařízení a regulátor vstupního tlaku pouze odbornou kempingovou společností.
Pro montáž, kde je omezený prostor. AG M 20 x 1,5 x M 20 x 1,5 ÜM
Bezpečnostní systém kontroly tlaku plynu Caramatic
Systémy regulace tlaku plynu Caramatic DriveOne a Caramatic DriveTwo umožňují zahřívání za jízdy díky integrovanému mechanickému nárazovému senzoru s kyvadlovým řešením, které blokuje průchod plynu v případě nehody se zpožděním 3,5 g ± 0,5 g, který působí přímo na spouštěcím prvku. Pro střední hmotnost vozidla to odpovídá rychlosti nárazu cca 15 až 20 km/h na pevnou překážku.
Výhody nárazového senzoru s kyvadlovým řešením:
Bezpečnostní systém regulace tlaku plynu s automatickým přepínacím ventilem pro provoz dvouválcových systémů v rekreačních vozidlech za jízdy.
Systém se automaticky přepne na plynovou láhev na záložní straně, jakmile je plynová láhev na provozní straně prázdná. Displej na regulátoru plynu ukazuje, ze které plynové láhve se čerpá. Láhve lze měnit bez přerušení provozu.
Skládá se z: automatického přepínacího ventilu, nízkotlakého regulátoru s pojistným ventilem PRV, mechanického nárazového senzoru s kyvadlovým řešením, ovládacího tlačítka, provozního a rezervního displeje, pojistky zpětného toku plynu, testovacího zařízení a nástěnného držáku.
Trubkové hrdlo 8 mm, mosaz
Vzhledem k různým hustotám různých plynů je vhodné rozmístit ve vozidle několik měřicích bodů. K hlavní jednotce lze připojit až 2 přídavná čidla. Přídavné čidlo detekuje stejné plyny jako čidlo plynu a lze jej také použít například k zabezpečení samostatné místnosti. Rozměry š 2,5 x v 2,8 x h 2,5 cm, délka propojovacího kabelu 267,5 cm.
Vložka zámku včetně klíče s protiprachovou krytkou a šroubem. Knaus Azur s deskovým válcem GX a Knaus Südwind se zásuvným válcem STS. Každý se 2 klíči. Od roku výroby 1985.
Vysokotlaké hadicové vedení s ochranou proti protržení hadice pro připojení k bezpečnostnímu systému regulace tlaku plynu, např. B. Caramatic DriveOne nebo Caramatic DriveTwo, pro ohřev při jízdě k ventilu plynové láhve.
Cílová země: DE/AT/PL
T článek 10x10mm - kroužková šroubová spojka
Lehká konstrukce, materiálová ocel s řezným kroužkem pro ocelové trubky.
Připojení: převlečná matice x šroubení se zářezným kroužkem
Pro připojení armatur, spotřebního materiálu a potrubí. Testováno na DVGW. G 1/4 převlečná matice levého závitu x šroubení s trubkou. Hadice: gumová s textilní vložkou. Rozměry hadice 6,3 x 3,5 mm.
Odolný proti chladu do -30 ° C
Plynový filtr Truma účinně chrání váš plynový systém před kontaminací: Olejové zbytky jsou spolehlivě odfiltrovány z proudu plynu a shromažďují se ve filtrační vložce. Jednoduše jej vyměňte za nový při každé výměně lahve. Plynový filtr se hodí ke všem nástěnným a stropním regulátorům tlaku plynu Truma.
Vstup: vnější závit M20 x 1,5 (G.13)
Výstup: převlečná matice M20 x 1,5 (H.20)
Regulátor pro všechny lahve od 5kg pro použití ke spotřebiči (lednice, gril, vařič).
Připojení na hadici se šroubením 1/4.
.
Pro připojení k plynovým lahvím, zejména pro provoz plynových grilů. Certifikát EU přezkoušení typu podle DGR, Certifikát EU přezkoušení typu podle GGV.
Filtrační vložky pro plynový filtr.