Podkategorie

Aktivní filtry

Cadac sporák gril 2-cook deluxe 50 mbar

Cena 3990 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Tento 2-plamenný vařič je ideální pro kempování nebo karavaning.

Každý hořák má automatické piezo zapalování bez pojistky zapalování.
Ideální pro všechny outdoorové aktivity.
Gril/sporák nabízí všestranné grilování/vaření se 2 nepřilnavými rošty, jedním plochým a jedním žebrovaným (součástí balení).

Umožňuje grilování nebo opékání na jedné straně a vaření vody nebo těstovin na druhé straně. Plochá strana je ideální pro přípravu ryb nebo palačinek, zatímco žebrovaná strana je skvělá pro grilování masa, kuřete nebo zeleniny.


Rozsah dodávky:
dvouplamenný vařič, dvě grilovací desky s nepřilnavým povrchem,  úložný sáček

Plynový gril Campingaz

Cena 4949 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Vaření a grilování současně - pro řadu plynových grilů SGR již není problém. Tyto všestranné kuchyňské spotřebiče kombinují moderní design s praktickými detaily. Ideální pro každou dovolenou!

Vysoce kvalitní sporák se třemi plotýnkami a samostatnou grilovací plochou cca 1570 cm². S těmito grily můžete na horních hořácích připravovat lahodné přílohy, zatímco se pod nimi griluje kuřecí špíz nebo ryba.

Vzhledem k tomu, že teplo je vyzařováno shora, marináda a tuk při grilování odkapávají, nepřicházejí do kontaktu s žádným zdrojem tepla a nemohou tedy způsobit bleskové požáry. Zásobník na tuk připevněný ke grilovacímu roštu lze snadno vložit do myčky a následně vyčistit.

Po uvaření lze všechny části vařiče uložit dovnitř pro snadnou přepravu a bezpečné skladování.

Balení: hadice 80 cm, napájecí motor

PLYNOVÝ GRIL CAMPINGAZ

Cena 3377 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Vaření a grilování současně - již není problém pro řadu kufrových plynových grilů SGR. Tyto univerzální kuchyňské spotřebiče kombinují moderní design s praktickými detaily. Ideální pro každou dovolenou!

Vysoce kvalitní vařič se třemi plotýnkami a samostatnou grilovací plochou přibližně 1 570 cm². S těmito grily můžete připravit chutné přílohy na horní desce a grilovat kuře na rožni nebo rybě dole.

Protože teplo vyzařuje shora, marináda a tuk při grilování kapají dolů, nepřicházejí do styku s žádným zdrojem tepla a nemohou tak způsobit záblesky. Zásobník na tuk připevněný k grilovacímu roštu lze snadno vložit do myčky pro následné čištění.

Po potěšení z vaření mohou být všechny části sporáku uloženy uvnitř pro snadnou přepravu a bezpečné skladování.

Plynový gril Cadac na Safari Chef 30 LP 50 mbar

Cena 3699 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

GreenGrill
Od roku 2018 dostalo mnoho grilovacích povrchů Cadac povlak „GreenGrill“. Nátěr je vyroben výhradně z organických materiálů, a proto neobsahuje žádné toxické látky. Povlak je tvrdší a odolnější než běžný nepřilnavý povlak. Potah odolává vyšším teplotám, lépe rozvádí a udržuje teplo, takže se při grilování a vaření spotřebuje méně plynu.


Tento přenosný a všestranný kempingový plynový gril se dodává se čtyřmi vyměnitelnými varnými a grilovacími plochami (stojan na hrnce, grilovací rošt, nepřilnavý grilovací rošt a wok, který slouží jako poklice). Safari Chef 2 je ideální pro kempování, turistiku, rybaření nebo karavaning.

Kompletní gril lze i s povrchy zabalit do dodávané přepravní tašky. Safari Chef 2 je k dispozici ve vysokotlakých nebo nízkotlakých variantách.

Rozměry balení: 32,6 x 32,6 x 22,5 cm
Grilovací / pečící plech: Ø 26 cm
Grilovací rošt: Ø 28 cm


Poznámka:
Nízkotlaká varianta (LP), která se připojuje k plynové láhvi s vhodným redukčním ventilem, není regulátor plynu a hadice součástí dodávky. Objednejte si to prosím samostatně!

Gril Cadac Carri Chef 2

Cena 7299 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Vyrobený z kvalitní nerezové oceli, hořák s piezoelektrickým zapalováním nabízí jemně nastavitelnou regulaci teploty s konzistentními výsledky na grilu. Víko se dá odejmout pro grilování, nebo ponechat, čímž plní funkci trouby. Víko má ukazatel teploty. Deska grilu je ideální pro grilování masa, ryb, kuřete nebo hamburgeru.