Podkategorie

Aktivní filtry

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

 1. Stůl Berger Ivalo

  Obzvláště robustní hliníkový stůl s MDF deskou odolnou proti povětrnostním vlivům a teplu.Všechny čtyři nohy jsou plynule výškově...
  2559 Kč
  Na dotaz
 2. Kempingový stůl Superb

  Stabilní hliníkové trubkové stoly s jedinečným, snadno použitelným excentrickým zámkem. Všechny čtyři nohy jsou stabilně nastavitelné...
  2899 Kč
  Na objednávku

Stůl kemping Stabilic

Cena 1869 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Stoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a mají plynule nastavitelné nohy  od 57 - 74 cm.Nosnost 50 kg a je žáruvzdorný (do 180°), odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

Stůl Berger Ivalo

Cena 2559 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obzvláště robustní hliníkový stůl s MDF deskou odolnou proti povětrnostním vlivům a teplu.
Všechny čtyři nohy jsou plynule výškově nastavitelné, nohy talíře zajišťují dokonalou stabilitu.Kempingový stůl Stabilic 2

Cena 2949 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispoziciStoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a jsou plynule nastavitelné ve výšce od 57 - 74 cm. Stůl, který lze nakládat až do 50 kg, je odolný proti teplu (až do 180 ° C), odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

 Kempingový stůl Dukdalf Stabilic 3

Cena 3359 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Stoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a jsou plynule nastavitelné ve výšce od 57 - 74 cm. Stůl, který lze zatížit až do 50 kg, je odolný proti teplu (až do 180 ° C), odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

Kempingový stůl Superb

Cena 2899 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Stabilní hliníkové trubkové stoly s jedinečným, snadno použitelným excentrickým zámkem. Všechny čtyři nohy jsou stabilně nastavitelné pomocí stupňovitého nastavení od 59 do 72 cm. Stolní deska odolná proti povětrnostním vlivům.

Dukdalf stůl Stabilic II dřevěný vzhled

Cena 3125 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Robustní kempovací skládací stůl firmy Dukdalf, s hliníkovým rámem a vysoce kvalitní plastovou stolní deskou odolnou proti povětrnostním vlivům v vzhledu ušlechtilého dřeva. Všechny čtyři stolové nohy jsou individuálně výškově nastavitelné. Další praktické nožičky pro optimální stojan.

Skládací hliníkový stůl Orion

Cena 1170 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Skládací hliníkový stůl přes svou velikost přesvědčí nízkou hmotností.

Díky robustní desce stolu a lehkému hliníkovému rámu je stůl odolný proti povětrnostním vlivům.
Stůl lze snadno a rychle sklopit a přepravovat pomocí rukojeti na boku desky stolu.

STŮL BERGER IVALO 1

Cena 2239 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Kemp Ivalo je ideální pro stolování nebo jako pracovní plocha. Díky hliníkovému trubkovému rámu a desce MDF je stůl robustní a odolný proti povětrnostním vlivům. Díky tomu je ideální pro venkovní použití. Všechny čtyři nohy lze individuálně přizpůsobit nerovnostem podlahy, zatímco nožičky talíře také zaručují lepší stání.

Stůl Berger Alta

Cena 1639 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Klasický stůl pro kempování a volný čas. Se silným trubkovým ocelovým rámem. Nohy stolu jsou individuálně výškově nastavitelné a jsou proto vhodné pro různé typy terénu. Deska stolu odolná proti povětrnostním vlivům a žáruvzdorná zaručuje optimální trvanlivost a kvalitu.

MDF s plastovým povlakem.

Stůl Dukdalf Acordeon

Cena 2539 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Robustní kempingový skládací stůl Dukdalf, s trubkovým ocelovým rámem a vysoce plastovou kvalitní deskou, odolnou povětrnostním vlivům. Všechny čtyři nohy jsou individuálně výškově nastavitelné.

Kempování Crespo Ligero

Cena 3519 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Individuálně výškově nastavitelné nohy stolku lze měnit ve výšce od 52 do 74 cm. Tabulky jsou snadno použitelné. Kromě toho jsou kempinkové stoly absolutní nízké hmotnosti. Stolní deska je vyztužena práškovým hliníkovým profilem a proto je velmi stabilní. Deska je také odolná proti povětrnostním vlivům, odolává teplu a velmi snadno se čistí. 

Stůl kemping hliníkový Livenza

Cena 2315 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Odlehčený kempingový stůl, se stejnou stabilitou jako těžký stůl. Deska stolu je z vysoce kvalitní umělé hmoty, odolné proti vlivům počasí. Výškově stavitelné nohy.