Podkategorie

Aktivní filtry

Příruční stoleček Le Prique

Cena 255 Kč

Příruční stoleček Le Prique


Praktický hliníkový stůl s odnímatelným zemním hrotem. Může být použit ve třech výškách. Vložením nebo odstraněním jednotlivých pruhů můžete měnit výšku tabulky.

Příruční stoleček Nain

Cena 460 Kč

Malý čtvercový skládací stůl Nain lze použít velmi všestranně, jako vedlejší stůl při grilování, vaření nebo jídle nebo jako stůl na pláži a na zahradě. 

Postaven v sekundách. Madlo na přenášení.

Stůl Remy

Cena 1059 Kč

Stůl Remy


Skládací hliníkový stůl je ideální pro Vaši dovolenou v kempu díky malému balení a nízké hmotnosti. Stůl je tepelně odolný a vodotěsný. Nohy lze nastavit na dvě výšky (31 cm a 65 cm). Se sítí pod stolem St Remy nabízí další úložný prostor. Může být nastavena rychle a snadno. K dispozici je praktická kufřík.Hliníkový stolek

Cena 1199 Kč

Lehký hliníkový rám s hliníkovou válečkovou deskou. Stolky jsou výškově nastavitelné. Dodávka včetně panelu.

 


Stůl kemping Stabilic

Cena 1439 Kč

Stůl kemping Stabilic


Stoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a mají plynule nastavitelné nohy  od 57 - 74 cm.Nosnost 50 kg a je žáruvzdorný (do 180°), odolný proti povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

Stůl Berger Alta

Cena 1269 Kč

Stůl Berger Alta


Klasický stůl pro kempování a volný čas. Se silným trubkovým ocelovým rámem. Nohy stolu jsou individuálně výškově nastavitelné a jsou proto vhodné pro různé typy terénu. Deska stolu odolná proti povětrnostním vlivům a žáruvzdorná zaručuje optimální trvanlivost a kvalitu.

MDF s plastovým povlakem.
Hliníkový stolek Falttisch

Cena 1739 Kč

Praktické pro manipulaci a snadné sestavení.

Se sadou válečků (4 ks 611 / 283-1) se skládací stůl pohybuje (nejsou součástí stolu).


sada koleček 4ks: 611/283-1

Stůl Berger Ivalo

Cena 2115 Kč

Kempingový hliníkový stůl Berger Ivalo 2


Obzvláště robustní hliníkový stůl s MDF deskou, odolnou proti povětrnostním i teplotním vlivům. Všechny čtyři nohy jsou plynule výškově nastavitelné.Kempingový stůl Stabilic 2

Cena 2288 Kč

Kempingový stůl Stabilic 2


Stoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a jsou plynule nastavitelné ve výšce od 57 - 74 cm. Stůl, který lze nakládat až do 50 kg, je odolný proti teplu (až do 180 ° C), odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí.

 Stůl Dukdalf Acordeon

Cena 2250 Kč

Robustní kempingový skládací stůl Dukdalf, s trubkovým ocelovým rámem a vysoce plastovou kvalitní deskou, odolnou povětrnostním vlivům. Všechny čtyři nohy jsou individuálně výškově nastavitelné.

Kempingový stůl Dukdalf Stabilic 3

Cena 2548 Kč

Stoly řady Stabilic jsou vybaveny kvalitní stolní deskou Sevelit a jsou plynule nastavitelné ve výšce od 57 - 74 cm. Stůl, který lze zatížit až do 50 kg, je odolný proti teplu (až do 180 ° C), odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí.


Kempování Crespo Ligero

Cena 2714 Kč

Kempování Crespo Ligero


Individuálně výškově nastavitelné nohy stolku lze měnit ve výšce od 52 do 74 cm. Tabulky jsou snadno použitelné. Kromě toho jsou kempinkové stoly absolutní nízké hmotnosti. Stolní deska je vyztužena práškovým hliníkovým profilem a proto je velmi stabilní. Deska je také odolná proti povětrnostním vlivům, odolává teplu a velmi snadno se čistí. 

Kempingový stůl Superb

Cena 2209 Kč

Kempingový stůl Superb


Stabilní hliníkové trubkové stoly s jedinečným, snadno použitelným excentrickým zámkem. Všechny čtyři nohy jsou stabilně nastavitelné pomocí stupňovitého nastavení od 59 do 72 cm. Stolní deska odolná proti povětrnostním vlivům.

Dukdalf stůl Stabilic II dřevěný vzhled

Cena 2599 Kč

Dukdalf stůl Stabilic II dřevěný vzhled


Robustní kempovací skládací stůl firmy Dukdalf, s hliníkovým rámem a vysoce kvalitní plastovou stolní deskou odolnou proti povětrnostním vlivům v vzhledu ušlechtilého dřeva. Všechny čtyři stolové nohy jsou individuálně výškově nastavitelné. Další praktické nožičky pro optimální stojan.

Stůl kemping hliníkový

Cena 2289 Kč

Stůl kemping hliníkový 

 

Odlehčený kempingový stůl, se stejnou stabilitou jako těžký stůl. Deska stolu je z vysoce kvalitní umělé hmoty, odolné proti vlivům počasí. Výškově stavitelné nohy. Piknikový stůl Berger pro 4 osoby
  • NOVÉ

Piknikový stůl Berger pro 4 osoby

Cena 1989 Kč

Piknikový stůl Berger pro 4 osoby


Piknikový stůl se 4 volně stojícími stoličkami - praktický a snadno se přepravuje!
Tento stůl je ideálním společníkem pro všechny, kteří milují mobilitu a flexibilitu. Nohy stolu lze rychle sklopit a díky integrované boční rukojeti lze stůl nosit stejně pohodlně jako kufr.


Potah
materiálu židle : 100% polyester
rozměry otevřené: 30 x 28 x 41cm

výška sedáku : 41 cm
Piknikový stůl Outwell Toulouse
  • NOVÉ

Piknikový stůl Outwell Toulouse

Cena 1538 Kč

Piknikový stůl Outwell Toulouse 


Tento piknikový stůl je praktickým sedadlem na cesty. Lze jej sestavit a demontovat během několika sekund, není nutná žádná montáž, nízká hmotnost a praktická velikost balení umožňují snadnou přepravu.


Rozměry otevřené (DxŠxV): 136 x 84 x 66 cm.
Desku stolu lze naložit až 50 kg.