Pronájem karavanů

Půjčovna obytných přívěsů
Znáte caravaning? Pokud ne - seznamte se!
- Pohodlné ubytování s veškerým komfortem, na který jste zvyklí z domova.
- Nemusíte řešit čas příjezdu a odjezdu.
- Jedete tehdy, když chcete.
- Nepřeje Vám počasí? Nevadí. Můžete jet o kus dál za sluncem.

Zažijte volnost a nezávislost s naším karavanem.

Všechny námi nabízené karavany jsou pravidelně servisovány, vždy čisté a bez závad!

Všeobecné podmínky pro půjčení obytného přívěsu

Jaké řidičské oprávnění musí mít řidič soupravy tažného vozidla s caravanem? 
Pokud nejvyšší povolená hmotnost jízdní soupravy nepřekročí 3.500 kg a největší povolená hmotnost přípojného vozidla nepřevýší provozní hmotnost tažného vozidla postačí Vám v České republice a v ostatních zemích Evropské unie řidičské oprávnění skupiny B. V ostatních případech je nutné řidičské oprávnění skupiny B+E. 

S ohledem na množící se dotazy k významu řidičského oprávnění skupiny B a B+E z hlediska možnosti řízení jízdních souprav vydalo Ministerstvo dopravy stanovisko, jehož znění si můžete přečíst ZDE. 


Pro provoz karavanu bez závislosti připojení na 230 V doporučujeme mít na tažném zařízení 13-ti pólovou zásuvku. V případě, že na tažném zařízení máte pouze zásuvku 7 polů zdarma Vám zapůjčíme redukce na 13 polů. V případě, že nemáte vozidlo vhodné k přepravě obytného přívěsu nebo řidičské oprávnění a chcete trávit dovolenou v karavanu máme řešení i pro Vás. Přívěs Vám na určené místo přepraví naše firma. 


Vybraný obytný přívěs si rezervujte již nyní na tel.: +420 608 829 214 nebo e-mailem: caravan@caravan-slezsko.cz

Mimo pracovní dobu lze kontaktovat majitele půjčovny Tomáše Sembola na tel.: +420 603 892 252


K půjčení nabízíme tyto obytné přívěsy:

 

Podkategorie

Aktivní filtry

OBYTNÝ PŘÍVĚS HOBBY EASY 495

Obytný přívěs Hobby EASY 495

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední  části  samostatné postele.  V zadní části obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro 2 osoby. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12 V / 230 V / PBKoupelna je vybavena kazetovým WC Thetford, umyvadlem a (sprcha bude dodělána). Vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu. Dále jsou ve výbavě karavanu, servisní dvířka, střešní zahrádka s žebříkem, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Technické parametry

celková délka:             685  cm

Obytná  délka              515  cm

Celková šířka:             230  cm
Celková váha:            1200 kg
Provozní hmotnost:    1000 kg
Počet lůžek:                     4
Rok výroby:                2000

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

K pronájmu bude obytný přívěs až ke konci května.

Obytný přívěs WILK 450 HTD

Obytný přívěs WILK 450 HTD

 
Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu. Dále je ve výbavě karavanu anténní přípojka, klimatizace s elektrickým topením, servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.
 
Technické parametry
Obytná délka:            500  cm
Celková šířka:            232  cm
Celková váha:           1300  kg
Provozní hmotnost:   1000  kg
Počet lůžek:                    4          

Rok výroby:               2007

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

Obytný přívěs TEC 440 TD

Obytný přívěs TEC 440 TD 

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední boční  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby.  V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je uzavřená velká koupelna se sprchou. Naproti kuchyně je skříň s topením. Vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu, 5l boiler na teplou vodu 230 V.

Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s malým  mrazákem 12 V / 230 V / PB. Dále jsou ve výbavě karavanu, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Technické parametry

celková délka:             665 cm

Obytná  délka             510 cm

Celková šířka:            230 cm
Celková váha:            1200 kg
Provozní hmotnost:    1000 kg
Počet lůžek:                     4
Rok výroby:               1999

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

Hobby 500 KMFE

Hobby 500 KMFE

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední části ložnici s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchu. Uprostřed obývací pokoj s možností složení na lůžko pro dvě osoby.  Na proti kuchyň  s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB.  Skříň  s plynovým topením a 230 V  ultraheat TRUMA s rozvodem po karavanu. V zadní části dvě poschoďové postele. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vytahovací nádrž na pitnou vodu 30 L. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Přední podpěrné kolečko s váhou. Venkovní zásuvka 230V s anténí přípojkou. Rolety a moskytiéry ve všech oknech, zahrádka na střeše.

 

 

Technické parametry
Obytná délka:             550  cm
Celková šířka:            232  cm
Celková váha:           1300 kg
Provozní hmotnost:   1180  kg
Počet lůžek:               5 - 6        
Rok výroby:               2004    

Rychlost                     100 Km/h      

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

KNAUS 500

KNAUS 500

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední části ložnici s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchu. Uprostřed obývací pokoj s možností složení na lůžko pro dvě osoby.  Na proti kuchyň  s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB.  Skříň  s plynovým topením TRUMA s rozvodem po karavanu. V zadní části dvě poschoďové postele. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vytahovací nádrž na pitnou vodu 30 L. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech, podložky na nožkách, zadní nosič na dvě kola, zahrádka na střeše, markýza.

 

 

 

Technické parametry
Obytná délka:            550  cm
Celková šířka:            242  cm
Celková váha:           1500 kg
Provozní hmotnost:   1180  kg
Počet lůžek:               6        
Rok výroby:               2005    

rychlost                     100 Km/h     

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

 

 

 

 

Obytný přívěs FENDT 650 Platin

Obytný přívěs FENDT 650 Platin


Dvouosý obytný přívěs, který má v přední části ložnici s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchu. Uprostřed má jídelnu  s možností složení na lůžko pro dvě osoby.  Na proti kuchyň  s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB a mikrovlnka. Skříň  s plynovým topením TRUMA s rozvodem po karavanu. V zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2-3 osoby.  V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, pevná nádrž na pitnou vodu 45 L. Dále jsou ve výbavě karavanu  servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.Technické parametry
Obytná délka:              650 cm

Celková šířka:             250 cm
Celková váha:             1900 kg
Provozní hmotnost:     1691 kg
Počet lůžek:                 6
Rok výroby:                 2008

Obytný dvouosý přívěs Hobby Excellent 610 UMB

Obytný dvouosý přívěs Hobby Excellent 610 UMB 

Dvouosý obytný přívěs, který má v přední části obývací pokoj se stolem a  možností s rozložením lůžka  pro 2 osoby. V zadní části obývací pokoj  se stolem a možností rozložení pro 2-3 osoby. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem, lednicí s mrazákem  12 V / 230 / PB. Koupelna je umístěna uprostřed a je vybavena kazetovým WC a umyvadlem. Na proti kuchyně je jídelna s možností rozložní na lůžko pro 1 osobu. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé i studené vody, boiler 3L / 230 V, vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení s rozvodem teplého vzduchu. Rozvod 230 / 12V s baterií, elektrický ovládaný dvou mix na připojení dvou PB láhví. Dále je ve výbavě caravanu - stabilizační přípojná hlavice, rezerva, servisní dvířka, schůdek, velký vikýř. Moskytiéry a rolety a ve vešech oknech.

 

Technické parametry:

Obytná délka:           640 cm (celková délka 790cm)

Celková šířka:          250 cm

Celková váha:          1650 kg

Provozní hmotnost:  1330 kg

Počet lůžek:             5-6 oosb

Rok výroby:              1997

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.