Podkategorie

Aktivní filtry

Obytný přívěs WILK 450 HTD

Cena 268000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs WILK 450 HTD

 
Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu. Dále je ve výbavě karavanu anténní přípojka, klimatizace s elektrickým topením, servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.



Nelze hradit přes platební bránu GoPay.


 

Obytný přívěs TEC 440 TD

Cena 156000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs TEC 440 TD 

 

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední boční  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby.  V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je uzavřená velká koupelna se sprchou. Naproti kuchyně je skříň s topením. Vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu, 5l boiler na teplou vodu 230 V.

Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s malým  mrazákem 12 V / 230 V / PB. Dále jsou ve výbavě karavanu, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

Hobby 500 KMFE

Cena 268000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Hobby 500 KMFE

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední části ložnici s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchu. Uprostřed obývací pokoj s možností složení na lůžko pro dvě osoby.  Na proti kuchyň  s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB.  Skříň  s plynovým topením a 230 V  ultraheat TRUMA s rozvodem po karavanu. V zadní části dvě poschoďové postele. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vytahovací nádrž na pitnou vodu 30 L. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Přední podpěrné kolečko s váhou. Venkovní zásuvka 230V s anténní přípojkou. Rolety a moskytiéry ve všech oknech, zahrádka na střeše a stanová předsíň. 

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

 

 

KNAUS 500

Cena 246000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný  přívěs KNAUS 500

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední části ložnici s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchu. Uprostřed obývací pokoj s možností složení na lůžko pro dvě osoby.  Na proti kuchyň  s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB.  Skříň  s plynovým topením TRUMA s rozvodem po karavanu. V zadní části dvě poschoďové postele. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vytahovací nádrž na pitnou vodu 30 L. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech, podložky na nožkách, zadní nosič na dvě kola, zahrádka na střeše a stanová předsíň.

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

 

Obytný přívěs KNAUS 450 TF

Cena 190000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby. V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je  koupelna, toaleta, sprcha. Přívěs je dále vybaven kuchyní, která je uprostřed s dvouplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12 V / 230 V / PB. Skříň s topením Truma s rozvodem teplého vzduchu. Dále jsou ve výbavě karavanu rezerva, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

Technické parametry

Obytná délka:                         cm
Celková šířka:                        cm

Celková délka:                       cm

Celková váha:              1200  kg
Provozní hmotnost:       950  kg
Počet lůžek:                     4 

Rok výroby                 2001

Obytný přívěs TEC 460 TDF

Cena 238000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs má  uprostřed kuchyň s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. Dále skříň kde se ve spodní části nachází  topení s rozfukem tepla. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka, rezerva a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Technické parametry

Obytná  délka                     cm
Celková šířka:                    cm
Celková váha:            1300 kg
Provozní hmotnost:    1050 kg
Počet lůžek:               4
Rok výroby:                2006