Podkategorie

Aktivní filtry

Obytný přívěs WILK 450 HTD

Cena 270000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs WILK 450 HTD

 
Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu. Dále je ve výbavě karavanu anténní přípojka, klimatizace s elektrickým topením, servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.


 

Obytný přívěs TEC 440 TD

Cena 168000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs TEC 440 TD 

 

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední boční  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby.  V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je uzavřená velká koupelna se sprchou. Naproti kuchyně je skříň s topením. Vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu, 5l boiler na teplou vodu 230 V.

Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s malým  mrazákem 12 V / 230 V / PB. Dále jsou ve výbavě karavanu, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

Obytný přívěs KNAUS 450 TF

Cena 196000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby. V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je  koupelna, toaleta, sprcha. Přívěs je dále vybaven kuchyní, která je uprostřed s dvouplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12 V / 230 V / PB. Skříň s topením Truma s rozvodem teplého vzduchu. Dále jsou ve výbavě karavanu rezerva, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

Technické parametry

Obytná délka:                         cm
Celková šířka:                        cm

Celková délka:                       cm

Celková váha:              1200  kg
Provozní hmotnost:       950  kg
Počet lůžek:                     4 

Rok výroby                 2001

Obytný přívěs TEC 460 TDF

Cena 240000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs má  uprostřed kuchyň s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. Dále skříň kde se ve spodní části nachází  topení s rozfukem tepla. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka, rezerva a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Technické parametry

Obytná  délka                     cm
Celková šířka:                    cm
Celková váha:            1300 kg
Provozní hmotnost:    1050 kg
Počet lůžek:               4
Rok výroby:                2006

OBYTNÝ PŘÍVĚS LMC 460 DOMINAN

Cena 210000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs pro 4 osoby, který má v přední  části  dvě samostatné lůžka. V zadní části se nachází příčné sezení - rozkládací na spaní pro dvě osoby/děti, skříň s topením Truma a rozfukem.  Uprostřed se nachází  kuchyň s trojplotýnkovím vařičem, nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12 V / 230 V / PB. Naproti je koupelna se sprchou a  WC Thetford. Dále jsou ve výbavě karavanu servisní dvířka, rezerva, stabilizační přípojná hlavice a čtyři střešní okna. Rolety a moskytiéry ve všech oknech, dále je součásti i kompletní stanová předsíň.