Podkategorie

Aktivní filtry

Obytný přívěs WILK 450 HTD

Cena 258000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs WILK 450 HTD

 
Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. V tomto obytném přívěsu je rozvod teplé a studené vody, boiler 5 L na 230 V, vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu. Dále je ve výbavě karavanu anténní přípojka, klimatizace s elektrickým topením, servisní dvířka a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.


 

Obytný přívěs TEC 440 TD

Cena 148000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Obytný přívěs TEC 440 TD 

 

Jednoosý obytný přívěs, který má v přední boční  části sezení s možností rozložení na lůžko pro 2 osoby.  V zadní části je francouzská postel, vedle ní  je uzavřená velká koupelna se sprchou. Naproti kuchyně je skříň s topením. Vestavěná nádrž na pitnou vodu 45 L, plynové topení TRUMA s rozvodem teplého vzduchu, 5l boiler na teplou vodu 230 V.

Přívěs je vybaven kuchyní s tříplotýnkovým vařičem a nerezovým dřezem, trojkombinační lednicí s malým  mrazákem 12 V / 230 V / PB. Dále jsou ve výbavě karavanu, servisní dvířka, stabilizační přípojná hlavice a malý střešní vikýř. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Nelze hradit přes platební bránu GoPay.

Obytný přívěs TEC 460 TDF

Cena 230000 Kč
Dostupnost: Tato varianta není k dispozici

Jednoosý obytný přívěs, v zadní části je obývací pokoj se sezením do U a rozkládacím lůžkem pro 2 osoby.  V přední části je ložnice s francouzskou postelí, koupelna s umyvadlem, oddělený chemický WC Tehford a sprchou. Přívěs má  uprostřed kuchyň s tříplotýnkovým vařičem, nerezovým dřezem a trojkombinační lednicí s velkým mrazákem 12V / 230 V / PB. Dále skříň kde se ve spodní části nachází  topení s rozfukem tepla. Dále je ve výbavě karavanu  servisní dvířka, rezerva a stabilizační přípojná hlavice. Rolety a moskytiéry ve všech oknech.

 

Technické parametry

Obytná  délka                     cm
Celková šířka:                    cm
Celková váha:            1300 kg
Provozní hmotnost:    1050 kg
Počet lůžek:               4
Rok výroby:                2006