Středotlaká hadice
Pro spojování armatur, spotřebičů a potrubí. Certifikát typové zkoušky DVGW. Gumové hadicové vedení s textilní vložkou. Odolné vůči mrazu do -30°C. Rozměry hadice 6,3 x 3,5 mm.
Praktický indikátor, rychle a spolehlivě ukazuje pomocí LED displeje, zda je v měřicím rozsahu kapalný plyn. Za tímto účelem se měřící zařízení jednoduše připojí vodorovně k plynové láhvi. Měření se provádí ultrazvukem.
- Indikátor stavu naplnění LED: zelená / plyn, červená / bez plynu
- spolehlivé měření pomocí ultrazvuku
- s integrovanou LED baterkou
pro všechny ocelové a hliníkové plynové lahve o průměru 200 - 350 mm
Není určeno k plnění lahví na plyn!
rozměry (D x Š x V): 135 × 35 × 30 mm
hmotnost: 100 g
Praktický indikátor, rychle a spolehlivě ukazuje pomocí LED displeje, zda je v měřicím rozsahu kapalný plyn. Za tímto účelem se měřící zařízení jednoduše připojí vodorovně k plynové láhvi. Měření se provádí ultrazvukem.
- Indikátor stavu naplnění LED: zelená / plyn, červená / bez plynu
- spolehlivé měření pomocí ultrazvuku
- s integrovanou LED baterkou
pro všechny ocelové a hliníkové plynové lahve o průměru 200 - 350 mm
Není určeno k plnění lahví na plyn!
Pro spojování armatur, spotřebičů a potrubí. Certifikát typové zkoušky DVGW. Gumové hadicové vedení s textilní vložkou. Odolné vůči mrazu do -30°C. Rozměry hadice 6,3 x 3,5 mm.
Původní cena 272 Kč
Pro šroubení se zářezným prstencem o průměru trubky 10 mm (IG M 16 x 1,5).
Pro připojení k malým lahvím do max. Plnicí hmotnost 14 kg.
Skládá se: nízkotlakého regulátoru, uzavíracích zařízení.
Na objednávku 30 mbar nebo 50mbar
Detekuje všechny běžné omamné plyny, jako je propan/butan (LPG), oxid uhelnatý nebo plyny KO, a varuje extra hlasitým výstražným tónem dříve, než se projeví narkotický účinek plynů. Navíc CEA100G již reaguje na sebemenší koncentraci plynu ve vzduchu v místnosti a chrání tak lidi a zvířata před poškozením, zejména v noci. Pokud senzor detekuje koncentraci plynu v okolním vzduchu, vygeneruje předpoplach trvající 40 sekund. Pokud během předběžného poplachu zůstane koncentrace plynu konstantní nebo se dokonce zvýší, plynový senzor vydává nepřetržitý výstražný tón a červená LED se trvale rozsvítí. Pokud po poplachu již nelze určit koncentraci plynu, senzor plynu se vrátí do pohotovostního režimu. Senzor plynu je napájen přímo z 12voltového napájecího zdroje vozidla. Lze připojit až 2 přídavná čidla.
Technické specifikace:
Provozní napětí 12 – 24 voltů, příkon v pohotovostním režimu 100 mA, příkon alarmu 180 mA, hlasitost alarmu 80 dB. Rozměry š 5,3 x v 5,3 x h 2,4 cm, délka propojovacího kabelu 94 cm.
Zajistěte zámek k ochraně proti vniknutí zvířat, prachu a cizích těles během zimy nebo po odpojení regulátoru od plynové láhve. Vhodné pro regulátory tlaku a vysokotlaké hadice v Německu, Rakousku, Švýcarsku, Francii, Polsku, České republice a Belgii.
Vstupní připojení: W 21, 8 x 1/14 '' LH
Trubkové hrdlo 8 mm, mosaz
Vložka zámku včetně klíče s protiprachovou krytkou a šroubem. Knaus Azur s deskovým válcem GX a Knaus Südwind se zásuvným válcem STS. Každý se 2 klíči. Od roku výroby 1985.
Z bezpečnostních důvodů doporučujeme výměnu odběrného zařízení a regulátoru předtlaku nechat provést pouze odbornou kempingovou firmou.
Pro spojování armatur, spotřebičů a potrubí. Odolává nízkým teplotám až do -30 °C. Rozměr trubky 6,3 x 3,5 mm.
Klasická hadicová spona k pevnému uchycení plynové hadice na straně hořáku, regulátoru, plynového vařiče či jiného spotřebiče. Hadicové spony jsou nezbytnou součástí pro pevné spojení plynového regulátoru přes hadici na vařič, plynový hořák apod.
Ideální a snadné pro kempování, volný čas, námořní a řemeslné práce! Během několika sekund vám program Dometic's Gas Checker řekne, jak je váš plynový válec plný nebo prázdný.
S měřicí hlavou je umístěna vodorovně na různé části stěny láhve. Pokud je v láhvi v měřicím bodě plyn, signalizační kontrolka plynového kontroloru ukazuje zelené světlo. V místech, kde není plyn, se světlo změní na červené.
Indikátor pro detekci hladiny komerčních propanových a butanových lahví. Spolehlivé měření hladiny pomocí ultrazvuku. Pro všechny ocelové a hliníkové plynové lahve o průměru 200 - 350 mm. Testována ochrana proti výbuchu.
Regulátor tlaku 30 mbar pro připojení všech běžných schválených plynových zařízení přes plynovou hadici. Regulátor se standardně používá pro připojení nízkotlakých plynových vařičů.
- regulátor tlaku - 30mbar
- průtok plynu - 1,5 kg /
- vertikální 30 mbar
- regulátor umožňuje za určitých podmínek topení v obytných autech od roku 2007 během jízdy
nízkotlaký regulátor připojovací láhve s přetlakovým bezpečnostním zařízením S2SR (ÜDS). Pro přímé připojení k láhvi na kapalný plyn. KLF x G 1/4 levý závit vnitřní kužel. Jmenovitý průtok: 1,5 kg / h.