Větrací mřížka LS 200
Sada montážního rámu, větrací mřížky a zimní kryt WA130.
Zajištění pro chladničky Thetford, 624679-07
Holder odvzdušnění:
pro: N80, N90, N100, N108, N109, N110, n112 (do 06/2005), N145
balení: 2 ks
Zajištění pro chladničky Thetford, 624679-07
Holder odvzdušnění:
pro: N80, N90, N100, N108, N109, N110, n112 (do 06/2005), N145
Sada montážního rámu, větrací mřížky a zimní kryt WA130.
EK 2000, starý, délka 50 cm
Individuální instalace klimatizačního systému se snadno provádí díky široké škále příslušenství. 3 potrubní přípojky na zařízení umožňují vedení studeného vzduchu individuálně v místnosti; pružně nastavitelné vzduchové trysky vydávají studený vzduch tam, kde je to potřeba.
Koncovka se vzduchovou klapkou, vhodná pro ventilátor-T LT, matice koncovky EM a trubky ø 65 mm.
Některé modely se mohou překrývat. Pomocí devítimístného čísla produktu (92 ...) lze přiřadit správnou náhradní část pro vaši chladničku.
Velmi tichý 12V dvojitý ventilátor, který byl speciálně navržen pro montáž na stávající ventilační mřížky za účelem odvodu odpadního tepla, např. B. z chladniček ven rychleji a tím zlepšit chladicí výkon. Ventilátor, který je vodotěsný a prachotěsný dle standardu IP55, lze spínat ručně v 6 stupních pomocí externího regulátoru otáček nebo provozovat automaticky v rozsahu teplot od 20 °C (bod zapnutí) do 45 °C (maximální otáčky ) prostřednictvím senzorově řízeného automatického systému.
Nová generace ventilátorů je vybavena přepěťovou ochranou, která umožňuje bezpečný provoz v 12voltové elektrické soustavě vozidla.
- 4 kusy, délka 90 cm pro sporáky a trouby Thetford
Pant dvířek mražáku pro lednice Dometic, 241212500/3
Některé modely se mohou překrývat. Pomocí devítimístného čísla produktu (92 ...) lze přiřadit správnou náhradní část pro vaši chladničku.
Pro odvzdušnění ventilační mřížky L a zimní kryty
- 2 kusy, délka 35 cm pro sporáky Thetford
Ventilační mřížka LS Dometic
Ventil magnetický Dometic, EK 2000
Pro sporáky Dometic Cramer.
Na vnější stěnu vozidla jsou připevněny speciálně vyvinuté ventilační systémy. Pomáhají předcházet hromadění tepla, které plýtvá energií za chladničkou, a také umožňují snadný přístup pro servis a údržbu, jako je čištění hořáku, aniž byste museli chladničku vyjímat. Zatímco spodní mřížka směřuje studený vzduch za chladničku, horní mřížka umožňuje únik teplého vzduchu.
Horní ventilační mřížka vhodná pro všechny jednodveřové chladničky.
Skládá se z instalačního rámu, výfukové vložky, mřížky se síťkou a zimního krytu. Rozměry výřezu Š 45,1 x V 15,6 cm, rozměry Š 48 x V 18 cm.
Neomezená svoboda, silný výkon!
Jako chladicí box absorbéru funguje RC1200 na 12 V, 230 V nebo na plynovou láhev. Díky tomu jsou zcela nezávislé i v odlehlých oblastech. Chlazení absorbéru je téměř tiché. Západ slunce si tak můžete užít zcela nerušeně. Chladicí box nabízí prostor pro všechny 1,5 l a 2 l PET lahve.
Kvalitní vlastnosti:
Vnitřní rozměry: 42 x 27 x 36,5 cm
Poznámka:
Dodáváno bez plynové hadice a regulátoru.
Některé modely se mohou překrývat. Pomocí devítimístného čísla produktu (92 ...) lze přiřadit správnou náhradní část pro vaši chladnič.
Ventilační mřížka L a zimní kryty
Zajištění lednice Dometic, č. 241275760/7
Některé modely se mohou překrývat. Pomocí devítimístného čísla produktu (92 ...) lze přiřadit správnou náhradní část pro vaši chladničku.