Kategorie

Značky

  Doprava a platba

  Doprava a platba 

  1. Přepravní služba DPD

  DPD je přepravní společnost, která dopraví Vámi vybrané zboží, až k Vám domů, kdekoliv v České republice. Zboží je dopraveno do 24 hodin o expedice. DPD obvykle doručuje zásilky v pracovní dny od 8 do 18 hod. Pokud nebudete na uvedené adrese zastižení, přepravní služba se pokusí o doručení následující den.Den před doručením Vám bude zaslána SMS/E-mail s informací o zásilce.

  V den doručení Vám přepravní společnost upředsní interval pro doručení na 2 hodiny.

  Při platbě na dobírku činí cena přepravy 150,- Kč vč. 21 % DPH.

  Při platbě převodem cena přepravy  100,- Kč vč. 21 % DPH.


  Při větší hmotnosti balíku nebo větších rozměrů, se zásilka účtuje individuálně dle ceníku přepravní společnosti PPL, DHL, DPD, TOPTRANS ... . ( markýzy, lišty, stoly, ledničky atd. ...)


  2.Osobně na prodejně v Havířově-Dolních Datyních, ul. Josefa Kotase 10a/147.

  3. Zásilkovna dle zadané adresy)


  Kontrola zásilky při převzetí od přepravní služby

  I přesto, že se snažíme všechny zásilky maximálně ochránit proti poškození při přepravě, může se někdy stát, že k Vám příjde balík poškozen. Z tohoto důvodu Vám doporučujeme při převzetí překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice, atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Odmítnutí zásílky je nutné telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu +420 596 812 636.

  Skrytou vadu zásilky (zboží je nekompletní nebo poškozené) zjištěnou po převzetí je zákazník povinen oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání záspisu o škodě. Pro rychlé vyřízení škodní události je nutné zápis o škodě zaslat faxem nebo e-mailem prodávajícímu.

  Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů nesmí zákazník s poškozenou zásilkou jakkoli manipulvoat a je povinen zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.


  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0,00 Kč
  Celkem 0,00 Kč

  K pokladně

  Akční nabídka !

  Aktuálně nejsou žádné akce

  Doprava a platba

  Nejprodávanější

  enter the code here