Kategorie

Značky

  Doprava a platba

  o nás

  Karavany - Prodej ojetých karavanů, servis karavanů, půjčovna karavanů, prodej příslušenství pro karavany a náhradních dílů

  Nabízíme k prodeji použité karavany, servis karavanů, prodej a montáž doplňků pro karavany, půjčování karavanů a možnost parkování obytných přívěsů a automobilů v oploceném areálu firmy.


  Firma CARAVAN SLEZSKO se prodejem obytných přívěsů a automobilů zabývá již od roku 1990. Za celkovou svou činnost prošla firma několika inovacemi - od výstavby obchodních prostor, rozšíření servisních prostorů, přes rozšiřování služeb a sortimentu. Svou nabídku pak dále rozšířila i o velký sortiment náhradních dílů a doplňků pro caravaning, včetně jejich montáže.

  Oplocený areál firmy umožňuje celoroční parkování karavanů.

  Chtěli byste si koupit obytný přívěs, ale nejste si jisti, zda Vám bude bydlení v přívěsu vyhovovat? I pro tuto situaci máme řešení. Karavan Vám zapůjčíme, a to buď tak, že si přívěs odvezete sami, nebo Vám jej dopraví naše firma na Vámi určené místo.


  V návaznosti na naše dlouholeté zkušenosti v oblasti caravaningu Vám také poradíme a rádi zodpovíme Vaše dotazy týkající se ať už modernizace či jakýchkoli úprav Vašeho karavanu.

  Zajišťujeme také servis obytných přívěsů.


  

  Košík  

  Žádné zboží

  Poštovné 0,00 Kč
  Celkem 0,00 Kč

  K pokladně

  Akční nabídka !

  Aktuálně nejsou žádné akce

  Doprava a platba

  Nejprodávanější

  enter the code here