Značky

  Doprava a platba
  

  ACSI CampingCard 2019 EN

  ACSI CampingCard 2019 - anglická verze

   

  S touto slevovou kartou můžete v nízké sezóně kempovat levně. Platíte jednu ze čtyř pevných,  sazeb za noc. Slevy mohou činit až 60%. A to u více než 3400 kempů v Evropě. 

   

  Funguje to velmi jednoduše. Při prezentaci slevové karty můžete na místech účastníků uvést tábor se dvěma dospělými za pouze 12 €, 14 €, 16 €, 18 € nebo 20 € za noc. S pouhými 4 noci * si nákup již zaplatil za sebe.

   

  Všechna místa účastníků jsou uvedena v příručce. Kempy jsou každoročně kontrolovány inspektory ACSI. Z každého místa najdete podrobné a spolehlivé informace, včetně mnoha zařízení / zařízení, atmosférických textů, GPS souřadnic a směrů. Průvodce má také mini atlas s přehlednými mapami včetně všech kempů. 

   

  Slevy na CampingCard ACSI platí mimo sezónu. Tato období se liší v závislosti na kempu. V příručce můžete vidět přesně, kdy tábor přijímá diskontní kartu.

   

  066/021

  Dostupnost ve dnech: Vyprodané

  430,00 Kč

  Koupit

  Součástí:

  Vodicí CampingCard ACSI (dvě části) s přehledem zúčastněných kempech v roce 2019. Zahrnuje přehled vybavení a GPS souřadnic pro každou kempu.

  Slevová karta CampingCard ACSI , která vám dává slevy na rychlosti přes noc v jarních a podzimních nízké obdobích roku 2019 na účastnících kempů. Jediné, co musíte udělat, je ukázat slevu kartu na recepci.

    

    Košík  

    Žádné zboží

    Poštovné 0,00 Kč
    Celkem 0,00 Kč

    K pokladně

    Akční nabídka !

    Aktuálně nejsou žádné akce

    Doprava a platba

    Nejprodávanější